Bioterapia New York - Publikacje autorstwa I. Stobieckiego | Ireneusz Stobiecki
Ireneusz Stobiecki

kontakt

Publikacje – autorstwa Ireneusza Stobieckiego.

Ireneusz Stobiecki jest autorem książki , kaset terapeutycznych oraz licznych artykułów prasowych z zakresu sztuki uzdrawiania i porapsychologii.
1. Wiedza tajemna w praktyce. Chicago 1993 rok.


Książka , dzięki której wiedzę zdobywało wielu przyszłych bioenergoterapeutów. Książka i kaseta – to praktyczna ścieżka wiodąca do wewnętrznego spokoju,harmonii i zdrowia .Książka jest srebrem.Uzdrawiająca kaseta jest złotem .Wprowadza słuchającego w tajemniczy stan wyższych poziomów energii.Jesteś samą energią , samą myślą . Jesteś „Istotą” radosną , szczęśliwą i wieczną.Obecnie II nakład. Książka i kaseta. Do nabycia w gabinecie I. Stobieckiego.
2. Płyta CD ” W rajskim ogrodzie ” Chicago 2001 rok.

Jest to przepiękna relaksacja – medytacja… w tle rajskiej muzyki , szumu strumienia ,śpiewu ptaków ,wijących się ścieżek … … pośród cudownej jasnozielonej – zieleni.

Płyta CD … Do nabycia w gabinecie I.Stobieckiego.
ARTYKUŁY PRASOWE – autorstwa I.S. Ireneusz Stobiecki jest autorem licznych artykułów prasowych ukazujących sięw chicagowskim tygodniku „ EXPRESS „ Tematyka dotyczy zakresu parapsychologii,zjawisk mediumicznych , widzenia pozazmysłowego , uzdrawiania oraz autentycznychrelacji osób , które przeżyły śmierć kliniczną.Z serii… ” Kroki w nieznane – Z Księgi Tajemnic Ireneusza Stobieckiego”ukazały się artykuły między innymi :
Czy dusza istnieje ? Express. Chicago 1998 rok.
Cz.I Tytułowe pytanie odzwierciedla intrygujący, odwieczny problem ludzkości. Jest to temat dla ludzi prostych i wykształconych, małych i wielkich, wierzacych i niewierzących. Być może jedni uwierzą…być może inni utrwalą swą niewiarę.
Cz.II
Ostatnia tajemnica. Express, Chicago 1999.
Powiększ… warto przeczytać.Część I. Wstrząsające relacje 0sób…(korzystających z pomocy I. Stobieckiego w środowisku polonijnym w USA),które przeżyły śmierć kliniczną.
Cz.II.Powróciły do życia…aby nam o tym opowiedzieć.
Twarze śmierci. Tygodnik “Alfa” Chicago 1995.
Niezwykłe przeżycia osób z pogranicza dwóch światów – świata fizycznego i astralnego.
Człowiek jest energią. Express, Chicago 1998.
Tajemnicze miasto Ihassa…Przeniknijmy do tego świętego miasta i do najstarszego w Tybecie klasztoruBsam – Jas , kryjącego wiele tajemnic Wschodu.
Dotyk światłości. Express, Chicago 1999.
Ziarno wskazań mistrza bioenergotarapii Ireneusza Stobieckiego. Materiał poświęcony uczniom – Studium Bioenergoterapii. Cz. I
Cz.II
Tajemnica bezkrwawych operacji. Alfa, Chicago 1994
Kto uważa , że człowiek jest tylko ciałem , niech nie czyta i krwi sobie nie psuje.
Uzdrawiajaca energia wody. Express, Chicago 1999.
Nic nie uspakaja bardziej niż widok spokojnego jeziora , płynący górski potok , spacer brzegiem morza , tryskająca fontanna , szum wodospadu…czy kolorowa tęcza na niebie.
Tajemnice jasnowidzów. Dziennik chicagowski 1994.

Diagnoza w bioenergoterapii – Ireneusz Stobiecki zdradza swoje tajniki.
Ciało duchowe – tajemnicą zdrowia człowieka. Dziennik chicagowski 1993.

Magia kahunów. Tajemnicza wyspa – Nihau. Alfa, Chicago 1999.
Autor wyrusza na wyspy polinezyjskie tropem legendarnych kapłanów –kahunów…stróży wiedzy tajemnej – Huny.Materiały z wyprawy opisuje w Tygodniku Ilustrowanym „Alfa”


Wyspy polinezyjskie… to nie tylko… magowie – kachuni i przepiękna roślinność.
img